O nas

Aztecki Kalendarz

Dla Azteków czekolada była źródłem mądrości i energii, afrodyzjakiem i kojącym balsamem. Dla nas czekolada jest wielką pasją oraz inspiracją, która nie tylko pobudza zmysły, ale również pozwala tworzyć. Z tego właśnie powodu, z potrzeby serca, zrodziła się firma Cortez.

W naszej filozofii tworzenia powracamy do źródeł, czyli tego co było i ponadczasowo jest najlepsze w czekoladzie. Przede wszystkim pragniemy dzielić się jej prawdziwym, naturalnym smakiem, który nie jest skażony sztucznymi dodatkami. Poszukujemy wciąż nowych doznań smakowych i dlatego kreujemy niekonwencjonalne połączenia naszej czekolady z polskim owocami i ziołami. Korzystamy także ze starych, sprawdzonych receptur – czekoladą z papryczką chilli zachwycali się już azteccy władcy. Jesteśmy dumni z naszych produktów i cieszymy się, że coraz szerzej podbijają one serca Miłośników Czekolady.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy na różnych etapach swojego życia mieli szczęście spotkać prawdziwą czekoladę, szczerze ją pokochali i już nie potrafią bez niej żyć.

Pragniemy zarażać czekoladową pasją kolejnych przyjaciół!